Všechny kategorie
EN

VÝZKUM A VÝVOJ

Domů>VÝZKUM A VÝVOJ

Platforma výzkumu a vývoje

Jiangxi Chundi Biotech má založila výzkumné a vývojové centrum v Changsha, hlavním městě provincie Hunan, pokrývající plochu více než 2000m2, s 9 nezávislými laboratořemi syntézy, vybavenými o Photochemický Rherec, Collektor TYpe Cokamžitě Temperatura Hstravování Magnetický Stirrer, Rotary Evýparník, Low Temperatura Cokamžitě Temperatura Rakce Bath, Automatický Moisture Titrátor, HPLC, GC, UV aVíce než 200 sad pokročilých analytických přístrojů a různých typů syntetického experimentálního vybavení, který může plně uspokojit potřeby inovativního výzkumu.

Tým výzkumu a vývoje se skládá z více než 50 lidí, všichni s bakalářským nebo vyšším vzděláním. Mezi nimi je 1 vynikající vědecký a technologický inovační talent představený ze Spojených států, 5 vedoucích inženýrů, 2 lékaři a 14 magistrů. Klíčoví výzkumníci mají více než 10 let zkušeností s vývojem chemických léků. Je to technický tým na vysoké úrovni, který integruje dovednosti a znalosti z oblasti biotechnologie, chemické syntézy a farmacie, hluboce se angažuje ve vývoji léků. 

Kromě toho společnost spolupracuje s škola chemického inženýrství univerzity Hunan, aby společně vyvíjeli nové léky a nové technologie, které dále rozšiřují možnosti výzkumu a vývoje.

4

5

6

Duševní vlastnictví

Společnost provedla řadu nových technologií, výzkum a vývoj nových produktů, základní technologie požádala o 39 patentů na vynálezy, z toho 17 autorizovaných patentů na vynálezy. Současně s nezávislým výzkumem a vývojem, prostřednictvím integrace zdrojů, společnost provedla důkladnou technickou spolupráci s univerzitou Hunan a společně provedla výzkum klíčových technických problémů v chemické syntéze.

bt

Produktový řetězec

Produktový řetězec

Rostlinný cholesterol

Běžným zdrojem cholesterolu pro průmyslové použití je ze zvířecích tkání nebo extrahovaný z lanolinu. Tyto živočišné zdroje mají potenciální riziko přenosu TSE/BSE do humánních a veterinárních léčivých přípravků. Jak získat neživočišný cholesterol je pro průmysl vždy výzvou.

Po 10 letech vývoje naše společnost úspěšně vynalezla inovativní technologii výroby cholesterolu z rostlinných sterolů, tento neživočišný cholesterol se vyhýbá jakémukoli potenciálnímu živočišnému zdroji kontaminace, protože je založen na polosyntéze vycházející z rostlinných sterolů. je zelená a kapacita může být až 20 MT za rok. Může být aplikován ve špičkové kosmetice, stejně jako ve špičkových lipozomových lécích a mRNA vakcínách.

Vitamin D3 rostlinného původu

Poskytněte bezpečný a zdravý zdroj vitamínu D3, který nabízí neživočišnou alternativu k léčivům a lidské výživě.

Rostlinný 25-Hydroxy vitamín D3

Ve srovnání s vitamínem D3 obchází 25-hydroxyvitamín D3 jaterní metabolismus, rychleji a efektivněji vstupuje do krevního oběhu, lépe funguje při homeostáze vápníku, podporuje růst kostí a svalů a zvyšuje imunitní odpověď.

Aktivní deriváty vitamínu D (API, rostlinné)

kalcifediol; kalcitriol; Alfacalcidol; kalcipotriol; eldekalcitol; Maxakalcitol

Žhavé kategorie